......T..R..A..N..S..A..K..C..J..A....P..R..Z..E..P..R..O..W..A..D..Z..O..N..A....B..E.Z......Z..A..R..Z..U..T..U............ ..............S..O..L..I..D..N..Y.......P..A..R..T..N..E..R.......W......I..N..T..E..R..E..S..A..C..H....

Odzież - kurtki męskie

Warunki atmosferyczne w polskim, umiarkowanym klimacie wymagają w okresie jesiennym i wiosennym cieplejszego ubioru, który zagwarantuje odpowiednią ochronę przed deszczem i chłodem. Takim zabezpieczeniem będą dla Państwa kurtki męskie 4F, Adidas czy Outhorn, które w większości zostały wyposażone w wygodny kaptur. Oferowane produkty zostały wykonane z poliestru, który jest materiałem wytrzymałym i odpornym na wpływ warunków atmosferycznych. Odzież odznacza się również cechami praktycznymi, dzięki zastosowaniu pojemnych kieszeni oraz regulowanych mankietów lub ściągaczy.

Walorów funkcjonalnych dodaje im także możliwość komfortowego i szybkiego zapinania na suwak. W naszym asortymencie klienci mogą znaleźć artykuły w ciemnych kolorach, przede wszystkim czarnym czy szarym, a także bardziej jaskrawych barwach, niebieskiej lub czerwonej, dzięki którym ich właściciele będą bardzo dobrze widoczni w ciemności. Sprzedawane kurtki męskie firm Outhorn, 4F czy Adidas są dostępne w rozmiarach od S do XXL.


Sortuj wyniki według:
Filtruj wyniki według:
1
4f
adidas
converse
nike
Nowy outhorn
reebok
spokey